Contact

Heb je vragen over lidmaatschap? Wil je meer informatie over de vereniging? Of heb je andere vragen? Neem gerust contact op, of kom eens langs.

Ben je lid en je wilt een adreswijziging, verandering in ligplaats of een andere mutatie in je lidmaatschap gegevens doorgeven, gebruik dan dit formulier.  

 

E-mail:informatie@groningenkv.nl  

Telefoon:                      

(050) 527 0030  (loods)

Adres:

Hoornsedijk 4
9752 XJ Haren

Rekeningnr: NL94TRIO0254696678
Kamer van koophandel:40023734

Bestuur

VoorzitterKlaas Sjollemavoorzitter@groningenkv.nl 
SecretarisJudi van Hensbergensecretaris@groningenkv.nl
PenningmeesterEva Parrenopenningmeester@groningenkv.nl
Overige bestuursledenLeon Paagman 
 Jeffrey Luppes 

Contactpersonen

LedenadministratiePetra Ansminkledenadministratie@groningenkv.nl
GebouwcommissieTaco Telgebouwcommissie@groningenkv.nl
SleutelbeheerDiny Hollmansleutelbeheer@groningenkv.nl
IntroductiecursusMarjan Cornelissencursuscoordinator@groningenkv.nl
EHBOAnika Mariusehbo@groningenkv.nl
Redactie nieuwsbriefGeert Job Sevinkredactie@groningenkv.nl
 Lutger Bakema 
Webmaster a.iGert Luinstrawebmaster@groningenkv.nl
VertrouwenspersoonJudith Groenhofjudith.groenhof@gmail.com

 

 

Commissies

VlootcommissieAbel Beckeringhvloot@groningenkv.nl
- stallingAndré van der Polderstallingsbeheerder@groningenkv.nl
- onderhoudAndré van der Polder, Lutger Bakemavloot@groningenkv.nl
SchoonmaakcommissieNienke Wissemaschoonmaak@groningenkv.nl
KantinecommissieJeroen Anno de Vrieskantine@groningenkv.nl
OnderhoudscommissieTaco Telgebouwcommissie@groningenkv.nl
Tuincommissie

Richard Vermue

tuincommissie@groningenkv.nl
PR commissieVacaturepr@groningenkv.nl
Clinics

Thura Breedt Bruijn, Lieke Veen, Daan Zaalberg

clinics@groningenkv.nl
OpleidingencommissieKlaas Sjollemaopleidingen@groningenkv.nl
VaarwegencommissieFokke Nijdam, Liewe Blanksmarecreatievaarwegen@groningenkv.nl
Stad & OmmelandtochtHans Jager, Roelof van der Veen, Jeroen Anno de Vriess-en-o@groningenkv.nl
 

Vaargroepen

Vlakwatertoergroep

André van de Polder, Jurriën van der Veen, Jeroen Anno de Vries

toergroep@groningenkv.nl
Zeekanogroep zeekanocommissie@groningenkv.nl
- communicatieDiny Hollman 
- materiaalLeon Paagman 
KanopologroepTrea Timmermankanopolo@groningenkv.nl
VlakwaterwedstrijdgroepVlakwaterwedstrijdcommissiewedstrijdgroep@groningenkv.nl