GKV agenda

2024 Activiteit
april
13 april
zaterdag
Klussendag
Loods
14 april
zondag
Toertocht Woudbloem
Woudbloem
20 april
zaterdag
(A-B-C) Reddingsoefeningen
Loods/Paterswoldsemeer
21 april
zondag
(A-B-C) IJsselmeertocht
Stavoren-Hindeloopen v.v.
27 april
zaterdag
Sterrentocht - optie 1
Wordt nog bekend gemaakt
27 april
zaterdag
Verrassingstocht
Wordt nog bekend gemaakt
28 april
zondag
(B) Schiermonnikoog Haven
Lauwersoog
mei
4 mei
zaterdag
(B) Ballumerbocht
9 - 12 mei
do - zo (4 dagen)
Meerdaagse rivieren trektocht Hemelvaart
Regge, Vecht, IJssel, Weerribben
9 - 12 mei
do - zo (4 dagen)
Zeekajaktreffen op Lauwersoog
tbd
16 mei
donderdag
(A-B-C) Redden en Slepen
Loods/Paterswoldsemeer
19 mei
zondag
(C) Borkum
Eemshaven
25 mei
zaterdag
Friese Elfsteden
Workum, Stavoren, Hindeloopen
juni
1 juni
zaterdag
(B) Dollard laag
Nieuwe Statenzijl
1 juni
zaterdag
Sterrentocht - optie 2a
Wordt nog bekendgemaakt
2 juni
zondag
Sterrentocht - optie 2b
Wordt nog bekendgemaakt
8 juni
zaterdag
Ruiten Aa
9 juni
zondag
(C) Schiermonnikoog Oost
Lauwersoog
16 juni
zondag
(B) Uithuizerwad
Eemshaven
22 juni
zaterdag
(B) Engelsmanplaat Culinair
Lauwersoog
23 juni
zondag
Culinaire Toertocht
De Wieden/Weerribben
28 - 30 juni
vr - zo (3 dagen)
GYAS overnacht op de loods
juli
5 juli
vrijdag
Sterrentocht - optie 3a
Wordt nog bekendgemaakt
6 juli
zaterdag
Friese Weidentocht
Bij Joure
6 juli
zaterdag
Sterrentocht - optie 3b
7 juli
zondag
(C) Schiermonnikoog Oost
Lauwersoog
12 juli
vrijdag (deel 1 / 5)
Roervereniging Leerdam komt kamperen
Terrein rond de loods
13 juli
zaterdag (deel 2 / 5)
Roervereniging Leerdam komt kamperen
Terrein rond de loods
14 juli
zondag (deel 3 / 5)
Roervereniging Leerdam komt kamperen
Terrein rond de loods
14 juli
zondag
Toertocht
Wordt nog bekend gemaakt
15 juli
maandag (deel 4 / 5)
Roervereniging Leerdam komt kamperen
Terrein rond de loods
16 juli
dinsdag (deel 5 / 5)
Roervereniging Leerdam komt kamperen
Terrein rond de loods
20 juli
zaterdag
(B) Avondtocht Engelsmanplaat
Lauwersoog
27 juli
zaterdag
Lange toertocht
Wordt nog bekendgemaakt
augustus
3 augustus
zaterdag
(C) Rondje Rif
Lauwersoog
11 augustus
zondag
(C) Noordpolderzijl
Lauwersoog
17 augustus
zaterdag
(B) Lutjewad laagwater
Lauwersoog
24 augustus
zaterdag
(B) 4e Slenk
Lauwersoog
25 augustus
zondag
Korte toertocht
Hunze
31 augustus
zaterdag
City Swim
Stadsgrachten Groningen
september
1 september
zondag
(B) Ditzum
Termunterzijl
8 september
zondag
Korte Tocht vanaf Spijkerboor
14 september
zaterdag
(C) Ameland West
Holwerd
20 - 22 september
vr - zo (3 dagen)
Tweedaagse IJsseltocht
IJssel
29 september
zondag
(B) Schiermonnikoog West
Lauwersoog
oktober
5 oktober
zaterdag (deel 1 / 8)
Brandingvaren
Hargen aan Zee
6 oktober
zondag (deel 2 / 8)
Brandingvaren
Hargen aan Zee
12 oktober
zaterdag (deel 3 / 8)
Brandingvaren
Hargen aan Zee
13 oktober
zondag (deel 4 / 8)
Brandingvaren
Hargen aan Zee
13 oktober
zondag
De Lasso
Winsum en omgeving
19 oktober
zaterdag (deel 5 / 8)
Brandingvaren
Hargen aan Zee
20 oktober
zondag
(B) Schiermonnikoog Haven
Lauwersoog
20 oktober
zondag (deel 6 / 8)
Brandingvaren
Hargen aan Zee
26 oktober
zaterdag (deel 7 / 8)
Brandingvaren
Hargen aan Zee
26 oktober
zaterdag
Toertocht in Noord Groningen
Appingedam
27 oktober
zondag (deel 8 / 8)
Brandingvaren
Hargen aan Zee
november
9 november
zaterdag
Lange tocht
Eernewoude
16 november
zaterdag
Sintertocht
Voermanhaven tot Verbindingskanaal
29 november
vrijdag
Sint Pannenkoek
Groningen